[nieuws] Fietspad Terbregseweg en rijstrook Meerum Terwogtlaan afgesloten van 7-18 oktober

04-10-2024 1428 keer bekeken

Van maandag 7 oktober t/m vrijdag 18 oktober is het fietspad in beide richtingen afgesloten tussen 07.00 uur en 16.00 uur. Het gaat om het gedeelte tussen de kruising met de President Rooseveltweg en de A20.

Ook is 1 rijkstrook van de Meerum Terwogtlaan afgesloten voor het autoverkeer op de Terbregseweg. Tijdens deze dagen vinden werkzaamheden plaats voor de herinrichting van de Terbregseweg voor de aansluiting met de A16 Rotterdam.

Autoverkeer dat via de Terbregseweg naar de A20/A16 wil, wordt over de andere rijstrook geleid. Autoverkeer richting de wijk Nieuw Terbregge wordt omgeleid vanaf de Terbregseweg. Zij rijden rechtdoor richting de Irenebrug om vervolgens op de Molenlaan te keren en de Dirk van der Kooijweg vanaf de andere kant te bereiken.

In het weekend van 12-13 oktober is het fietspad wel open. Fietsers rijden om via de Meerum Terwogtlaan.

Cookie-instellingen